Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
Jsme holky, které jsou fajn kamarádky. Je nám 13 let a chodíme do 7.B. Vybraly jsme si pro vás web o tom co nás napadlo. Do komentářu dávajte komentáře, co tam máme ještě přidat.
 
 
 

50krát a stále poprvé

POSTAVY:

Adam Sandler (Henry Roth), Drew Barrymore (Lucy Whitemorová), Rob Schneider (Ula), Sean Astin (Doug Whitmore), Dan Aykroyd (dr. Keats), Missi Pyle (Noreen), Lynn Collins (Linda), Kevin James (tovární pracovník)

Henry Roth (Adam Sandler) má zaviděníhodný život v havajském ráji, kde každý večer prožívá románek s krásnou ženou. Sladké chvíle však skončí, když....potká Lucy (Drew Barrymore). Vycházejí spolu výborně, ale další den ho dívka nechce znát. Copak ho může jen tak přehlížet? Ve skutečnosti Lucy trpí ztrátou krátkodobé paměti a přes noc vždycky zapomene, co se minulého dne stalo. Ale zamilovaný mladík udělá všechno pro to, aby dívku svých snů získal, i kdyby to znamenalo hledat každý den znovu a znovu nejrůznější cesty k jejímu srdci.