Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
Jsme holky, které jsou fajn kamarádky. Je nám 13 let a chodíme do 7.B. Vybraly jsme si pro vás web o tom co nás napadlo. Do komentářu dávajte komentáře, co tam máme ještě přidat.
 
 
 

Čarodějky-Charmed

POSTAVY:
Phoebe
Piper
Paige
(Prue)
Leo
Cole

Tři sestry které v sobě aktivují kouzelné schopnosti se musí starat o záchranu světa a bránit kouzelné bytosti ale i běžné lidi před zlými démony a že jich je v San Franciscu, kde se příběhy odehrávají, velmi mnoho. Piper, Prue a Phoebe bydlí ve starém ale velmi prostorném domě po své babičce. Ta jim na půdě nechala magickou knihu kouzel, která jim radí jak míchat kouzelné lektvary, jak připravovat složitá kouzla, nebo jim dokáže prozradit detailní informace o každém démonovi s kterým čarodějky bojují. Každá ze sester má unikátní magické schopnosti, které se časem vyvíjí. Nemůžeme se tak divit, že si spousta démonů na jejich moc dělá velký zálusk, ale sílá tří, která jim umožňuje svoje schopnosti znásobit, jim vždycky věrně poslouží. Jedna umí odhazovat věci pouhou myšlenkou, druhá umí zastavit čas, třetí věští budoucnost. A to jsou schopnosti, které rozhodně stojí za zkouknutí.