Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
Jsme holky, které jsou fajn kamarádky. Je nám 13 let a chodíme do 7.B. Vybraly jsme si pro vás web o tom co nás napadlo. Do komentářu dávajte komentáře, co tam máme ještě přidat.
 
 
 

Griffinovi

Animovaný sitcom

AMERICKÝ NÁZEV : Family Guy
HLAVNÍ POSTAVY : Peter Griffin, Lois Griffin (Pewterschmidt), Meg Griffin, Chris Griffin, Stewie a pes Brain.

Peter je irsko-americký katolík, obezní, není zase tolik chytrý, kouká se na TV a nebo sedí v hospodě se svými sousedy. Také zjistil, že má španělské, mexické, skotské a německé předky.
Lois je protestantka. Stará se o domácnost a dává lekce na piano. Mají spolu s Peterem tři děti.
Meg, která postrádá popularitu.
Chris je hloupý a v mnoha směrech stejný jako jeho otec.
Stewie je nejmladší člen rodiny. Je to roční kluk. Chce ovládnout svět a zabít svou matku. Většina lidí mu rozumí, ale ignorují. Stewie oslovuje svou matku "Lois" a otce "tlusťoch"
Brain je mluvící pes. Je jediný, kdo je na normální úrovni. Chodí po dvou nohách, pije Martini, má vlastní auto (Toyota Prius) a všichni s ním jednají jako s normálním člověkem. Občas se někdy chová jako pes, běhá za hozenými míčky, bojí se vysavače.

Líbí se Vám seriál Griffinovi?

Jasně. (3 | 75%)